Haberler

 • Bilgilendirme

  Ankara 19 Mayıs Stadyumunda bulunan Passolig gişelerinde yaşanan altyapı sorunları […]

 • 6

  Başakşehir hazırlıkları sürüyor

  Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 6.hafta maçında Başakşehir’i ağırlayacak olan […]

 • 5

  Yenileme günü

  Göztepe maçının ardından Başakşehir maçı hazırlıklarına ara vermeden devam eden […]

 • 3

  Göztepe 3-2 Gençlerbirliği

  Stat: Bornova Hakemler: Mustafa Öğretnenoğlu , Erkan Akbulut , Murat […]

Yüzücülerimizden Ankara Üniversite’sine ziyaret

Engelliler Haftası kapsamında gerçekleştirilen organizasyonlarda , Ankara Üniversite’si rektörü Erkan İbiş, yüzme takımımızı kabul etti. Ziyarette Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Asbaşkanımız Merdan Hürmeydan , Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Onur Sağlam ve down sendromlu sporcularımızdan Cengizhan Dönmez, Berkay Orak; bedensel engelli sporculardan Kaan Çavuşer ve Nazlı İrem Çabuk ile diğer yüzücülerimiz hazır bulundu.
Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Asbaşkanımız Merdan Hürmeydan, kabulleri için Erkan İbiş’e teşekkürlerini sunarken Ankara Üniversite’sinin havuz tesislerinin yüzme branşı için önemine değindi ve tesis konusunda Ankara Üniversitesi’nden destek beklediklerini söyledi.
Erkan İbiş ise Gençlerbirliği ile daha önce TÖMER ile birlikte bir çalışma yaptıklarını , yüzme takımı ve özel sporcularına da ellerinden gelen her türlü desteği vereceğini söylerken, havuzların da kullanımı konusunda kolaylık sağlayacaklarını dile getirdi.
Ziyaret sonunda kendisi Trabzonlu olan Rektör Erkan İbiş’e 61 numaralı Kırmızı Kara Gençlerbirliği forması hediye edildi.