Haberler

 • Yeni teknik direktörümüz Ümit Özat

  Bugün yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından , Yönetim Kurulumuz yola […]

 • Mesut Bakkal ve ekibine teşekkür ederiz

  Teknik Direktör Mesut Bakkal ile karşılıklı anlaşma sonucunda yollarımız ayrıldı. […]

 • Vefat ve Başsağlığı

  Başsağlığı

  Kulüp Başkan Vekilimiz Arif Ölmez’in bir süredir tedavi gören kardeşi […]

 • Gençlerbirliği Spor Okulu

  Hürriyet Gazetesi yazarı Elif Çongur aynı zamanda Gençlerbirliği Futbol Okulu’muzda […]

Yüzücülerimizden Ankara Üniversite’sine ziyaret

Engelliler Haftası kapsamında gerçekleştirilen organizasyonlarda , Ankara Üniversite’si rektörü Erkan İbiş, yüzme takımımızı kabul etti. Ziyarette Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Asbaşkanımız Merdan Hürmeydan , Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Onur Sağlam ve down sendromlu sporcularımızdan Cengizhan Dönmez, Berkay Orak; bedensel engelli sporculardan Kaan Çavuşer ve Nazlı İrem Çabuk ile diğer yüzücülerimiz hazır bulundu.
Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Asbaşkanımız Merdan Hürmeydan, kabulleri için Erkan İbiş’e teşekkürlerini sunarken Ankara Üniversite’sinin havuz tesislerinin yüzme branşı için önemine değindi ve tesis konusunda Ankara Üniversitesi’nden destek beklediklerini söyledi.
Erkan İbiş ise Gençlerbirliği ile daha önce TÖMER ile birlikte bir çalışma yaptıklarını , yüzme takımı ve özel sporcularına da ellerinden gelen her türlü desteği vereceğini söylerken, havuzların da kullanımı konusunda kolaylık sağlayacaklarını dile getirdi.
Ziyaret sonunda kendisi Trabzonlu olan Rektör Erkan İbiş’e 61 numaralı Kırmızı Kara Gençlerbirliği forması hediye edildi.