Haberler

 • Þükrü Saraçoðlu Stadyumu'nda oynanan Spor Toto Süper Final Þampiyonluk Grubu maçýnda Fenerbahçe, konuk ettiði Trabzonspor'u 2 - 0 maðlup etti. Karþýlaþmanýn hakemi Bülent Yýldýrým oyundaki sertlikler nedeniyle 9 kere sarý kart çýkardý. 15 Nisan 2012 / Mahmut Burak Bürkük

  Kasımpaşa maçında hakem Bülent Yıldırım

  MHK, Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 16.hafta hakemlerini açıkladı. Buna […]

 • Kamuoyuna açıklama

  Hafta sonu deplasmanda oynadığımız Antalyaspor maçının dönüş yolunda yaşananlara dair […]

 • 1

  Antalyaspor 1-1 Gençlerbirliği

  STAT: Antalya HAKEMLER: Alper Ulusoy, Volkan Ahmet Narinç, Hakan Yemişken […]

 • IMG_3484

  Antalyaspor hazırlıkları başlıyor

  Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 15.hafta maçında Antalyaspor’a konuk olacak […]

”Dostluklar paylaşıldıkça çoğalır”

Teknik Direktörümüz Ümit Özat’tan kamuoyuna açıklama:

Osmanlıspor ile sahalarında yaptığımız önemi yüksek maçın, daha ilk dakikalarında tribünlerden tarafıma yapılan olumsuz söylemelere dair, basın toplantısında kullandığım:

“Galiba o taraftarların içinde Ankaragücü taraftarı da var” ifadem üzerine, Ankaragücü kulübünden yapılan açıklamada benimle ilgili, kullanılan aşağılayıcı ve küçümseyen dil içeren ifadeleri büyük bir üzüntüyle okudum. “Dost” kulüp olarak ifade ettikleri Gençlerbirliği’ni temsil eden bir teknik direktörün ifadesine karşılık “konuyu araştıracağız” başlığı altında nezaket içeren yaklaşımla cevap vermeleri, Ankaragücü kulübünün saygınlığı bağlamında daha şık kurumsal bir davranış olurdu. Bir başkasını aşağılayarak küçümseyerek kullanılan ifadeler kimselere saygınlık kazandırmaz. Oysaki dostluklar paylaşıldıkça çoğalır.

Saygılarımla
Ümit ÖZAT